Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 420 W, zlatý - W102-1200-500-00-50
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 420 W, zlatý - W102-1200-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 420 W, zlatý - W102-1200-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 420 W, zlatý - W102-1200-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 420 W, zlatý - W102-1200-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 420 W, zlatý - W102-1200-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 420 W, zlatý - W102-1200-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 420 W, zlatý - W102-1200-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 420 W, zlatý - W102-1200-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 420 W, zlatý - W102-1200-500-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1200-500-00-50
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
420 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Koupelnový radiátor Mexen Ares ideálně kombinuje funkčnost s elegancí. Jeho zlatá barva a pevná ocelová konstrukce jej činí vynikajícím v každé koupelně. Díky rozměrům 1200 x 500 mm zajišťuje optimální topný výkon 420 W při maximální pracovní teplotě 95°C. I přes nízkou hmotnost 8,37 kg se vyznačuje odolností proti korozi díky vysoce kvalitnímu lakovanému povrchu. Možnost připojení topné tyče a flexibilní nastavení přípojek poskytují další pohodlí při používání.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 62 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Hmotnost: 8,37 kg
Kapacita: 5,5 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 420 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ nahoře a dole na pravé nebo levé straně
Možnost montáže topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovací ventil
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
62 mm
420 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1200-500-00-50
1200 mm
500 mm
420 W
Šířka - 500 mm - ()