Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 240 W, antracit - W102-0700-400-00-66
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 240 W, antracit - W102-0700-400-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 240 W, antracit - W102-0700-400-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 240 W, antracit - W102-0700-400-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 240 W, antracit - W102-0700-400-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 240 W, antracit - W102-0700-400-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 240 W, antracit - W102-0700-400-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 240 W, antracit - W102-0700-400-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 240 W, antracit - W102-0700-400-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 240 W, antracit - W102-0700-400-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0700-400-00-66
Výška:
700 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
240 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Koupelnový radiátor Mexen Ares je ideálním řešením pro každou koupelnu. Jeho kompaktní rozměry 700 x 400 mm zajišťují snadnou přizpůsobitelnost různým prostorám. Vyroben z vysoce kvalitní oceli, vyznačuje se výbornou trvanlivostí a odolností proti korozi díky speciálnímu lakovanému povrchu. Barva antracit RAL 7016 dodává eleganci a moderní vzhled. Tepelný výkon 240 W zajišťuje rychlé a efektivní vytápění místnosti. Díky možnosti instalace topné tyče a různým připojovacím možnostem je Mexen Ares všestranný a funkční. V balení najdete držáky, montážní sadu, zátky a odvzdušňovač, což usnadňuje montáž a používání.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 4,13 kg
Objem: 2,6 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 240 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z vrchu a ze spodu z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch odolný proti korozi
V balení: držáky, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
400 mm
Výška
700 mm
Hloubka
44 mm
240 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 35 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0700-400-00-66
700 mm
400 mm
240 W
Šířka - 400 mm - ()