Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 349 W, chrom - W102-1200-400-00-01
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 349 W, chrom - W102-1200-400-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 349 W, chrom - W102-1200-400-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 349 W, chrom - W102-1200-400-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 349 W, chrom - W102-1200-400-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 349 W, chrom - W102-1200-400-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 349 W, chrom - W102-1200-400-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 349 W, chrom - W102-1200-400-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 349 W, chrom - W102-1200-400-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 349 W, chrom - W102-1200-400-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1200-400-00-01
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
349 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (dolní) nebo 5 cm (středové)
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 7,21 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 349 W
Přípoje:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ nahoře a dole na pravé nebo levé straně
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolná lakovaná povrchová úprava odolná proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
400 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
44 mm
349 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 35 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1200-400-00-01
1200 mm
400 mm
349 W
Šířka - 400 mm - ()