Mexen Hollywood vinylové panely rybí kost 635 x 127 mm SPC 6,5 mm podložka 1,5 mm, 4 V-Fuga, Dub - F1197-0635-127-505-4V1-01
search
Mexen Hollywood  vinylové panely rybí kost 635 x 127 mm SPC 6,5 mm podložka 1,5 mm, 4 V-Fuga, Dub - F1197-0635-127-505-4V1-01 Mexen Hollywood  vinylové panely rybí kost 635 x 127 mm SPC 6,5 mm podložka 1,5 mm, 4 V-Fuga, Dub - F1197-0635-127-505-4V1-01
Index:
F1197-0635-127-505-4V1-01
Délka:
635 mm
Šířka:
127 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Vzor - Rybinový vzor - ()
Mexen Hollywood panele vinlynové jodečka jsou ideální volbou pro elegantní a trvanlivou podlahu. S rozměry 635 x 127 mm a tloušťkou 6,5 mm kombinují styl a funkčnost. Díky kompositnímu materiálu SPC jsou odolné vůči vodě a mechanickému poškození. Integrovaný podklad IXPE zajišťuje komfort při chůzi a tepelnou vodivost 0,144 W/mK. Třída užitkovosti 32 a otěru AC4 zaručují dlouhou životnost. Snadná instalace Valinge 2G a 4stranná V-fuga dodávají profesionální vzhled. Vhodné pro podlahové vytápění.
Specifikace produktu:
Délka: 635 mm
Šířka: 127 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm
Třída otěru: AC4
Třída užitnosti: 32
Počet kusů v balení: 20 (10 levých a 10 pravých)
Množství m² v balení: 1,61
Struktura: Dub
Materiál: Polymerovo-kameninový kompozit
Způsob montáže: Valinge 2G
Třída protiskluznosti: DS
Teplotní vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-Fuga
Integrovaná podložka IXPE - 1,5 mm
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost vůči mechanickému poškození a poškrábání
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Délka
635 mm
Šířka
127 mm
Tloušťka
6,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Návod k obsluze
20,02%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1197-0635-127-505-4V1-01
635 mm
127 mm
6,5 mm