Mexen Nova 10x LED žárovka E27, A70, 20W, Neutrální - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x10
search
Mexen Nova 10x LED žárovka E27, A70, 20W, Neutrální - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x10 Mexen Nova 10x LED žárovka E27, A70, 20W, Neutrální - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x10 Mexen Nova 10x LED žárovka E27, A70, 20W, Neutrální - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x10 Mexen Nova 10x LED žárovka E27, A70, 20W, Neutrální - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x10 Mexen Nova 10x LED žárovka E27, A70, 20W, Neutrální - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x10
Energetická úspornost Energetická úspornost
Technologie LED Technologie LED
Neutrální barva Neutrální barva
Index:
L100-E27-2040-01x10
2100 lm
Technické údaje:
Výška: 138 mm
Šířka: 60 mm
Typ žárovky: A70
Typ závitu: E27
Výkon: 20 W
Ekvivalentní výkon: 100 W
Světelný tok: 2100 lm
Barva světla: Neutrální
Teplota barvy: 4000K
Index podání barev CRI: Ra ≥ 80
Možnost stmívání: Ne
Barva stínidla: Mléčná
Materiál stínidla: Umělá hmota
Počet kusů v balení: 10
Spotřeba energie: 20 kWh/1000 h
Stupeň ochrany: IP20
Technologie LED
Neutrální barva
Šířka
60 mm
Výška
138 mm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383471
Ilość sztuk
10
Informační karta EPREL
20,03%