Mexen Matias granitový dřez 1,5-komorový s odkapávačem 900 x 505 mm, béžový, černý sifon - 6502901505-69-B
  • Dny kuchyně
search
Mexen Matias granitový dřez 1,5-komorový s odkapávačem 900 x 505 mm, béžový, černý sifon - 6502901505-69-B Mexen Matias granitový dřez 1,5-komorový s odkapávačem 900 x 505 mm, béžový, černý sifon - 6502901505-69-B Mexen Matias granitový dřez 1,5-komorový s odkapávačem 900 x 505 mm, béžový, černý sifon - 6502901505-69-B Mexen Matias granitový dřez 1,5-komorový s odkapávačem 900 x 505 mm, béžový, černý sifon - 6502901505-69-B Mexen Matias granitový dřez 1,5-komorový s odkapávačem 900 x 505 mm, béžový, černý sifon - 6502901505-69-B
Index:
6502901505-69-B
Delší strana:
900 mm
Kratší strana:
505 mm
Barva:
Barva - Béžová - ()
Barva sifonu - Černá - ()
Technické údaje:
Rozměr: 900x505x200 mm
Hloubka komory: 180 mm (větší), 115 mm (menší)
Rozměry komory: 435x335 mm (větší), 345x150 mm (menší)
Průměr odtoku: ø90 mm
Typ: 1,5-komorový s krátkým odkapávačem
Typ: Vestavěný do desky
Materiál: Granit
Barva: Béžová
Povrchová úprava sifonu: Černá
Přepadový otvor: Ano
Otvor pro baterii: Ano
Automatický sifon v sadě
Vysoká odolnost proti poškrábání a vyblednutí
Odolnost proti teplotnímu šoku
Povrch usnadňující čištění
Dva další předfrezované otvory pro vlastní vyražení ø35
Otvor k vyražení
Dřez má 2 předvrtané otvory o průměru 35 mm, které lze samostatně vyrazit. Mohou být použity mimo jiné k montáži dávkovače tekutin, který eliminuje přítomnost plastových lahví v kuchyni a dodá jí elegantní vzhled.
Delší strana
900 mm
Kratší strana
505 mm
Barva
Návod k obsluze
20%
Index:
6502901505-69-B
900 mm
505 mm