Mexen Austin vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Javor - F1061-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Austin  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Javor - F1061-1240-182-505-4V1-01 Mexen Austin  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Javor - F1061-1240-182-505-4V1-01
Index:
F1061-1240-182-505-4V1-01
Délka:
1240 mm
Šířka:
182 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Javor
Mexen Austin panele vinyleové přináší perfektní kombinaci stylu a funkčnosti. Díky rozměrům 1240 x 182 mm a tloušťce 6,5 mm poskytují odolný povrch s třídou odolnosti AC4. S integrovaným podkladem IXPE 1,5 mm a 4strannou V-drážkou snadno zapadnou do interiéru. Třída užitnosti 32 a antiskluzová třída DS zaručují bezpečnost a pohodlí. Materiál z kompozitu polimerovo-kamenného je 100% voděodolný a umožňuje snadné čištění. Kompatibilní s nízkoteplotním podlahovým vytápěním, ideální volba pro váš domov.
Specifikace produktu:
Délka: 1240 mm
Šířka: 182 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm
Stupeň odolnosti proti oděru: AC4
Užitná třída: 32
Počet kusů v balení: 8
Plocha v balení: 1,80 m²
Struktura: Javor
Materiál: Kompozit polymer-kámen
Způsob montáže: Valinge 2G
Stupeň protiskluznosti: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-Fuga
Integrovaný podklad IXPE - 1,5 mm
Vodotěsnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Délka
1240 mm
Šířka
182 mm
Tloušťka
6,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Struktura
Javor
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1061-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm