Mexen Acavia vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Akácie - F1066-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Acavia vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Akácie - F1066-1240-182-505-4V1-01 Mexen Acavia vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Akácie - F1066-1240-182-505-4V1-01
Index:
F1066-1240-182-505-4V1-01
Délka:
1240 mm
Šířka:
182 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Akát
Mexen Acavia panele vinilové nabízí špičkovou kvalitu a moderní design. S rozměry 1240 mm x 182 mm a tloušťkou 6,5 mm zajišťuje optimální pokrytí a snadnou montáž díky systému Valinge 2G. Kombinace polymerově-kamenitého kompozitu a struktury akácie poskytuje odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání. Integrovaný podklad IXPE o tloušťce 1,5 mm zvyšuje pohodlí a kompatibilitu s podlahovým vytápěním. Vysoká odolnost proti vlhkosti a antistatické vlastnosti činí tento produkt ideální volbou pro každý interiér.
Specifikace produktu:
Délka: 1240 mm
Šířka: 182 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm
Třída odolnosti: AC4
Třída užitkovosti: 32
Počet kusů v balení: 8
Rozloha v balení: 1,80 m²
Struktura: Akácie
Materiál: Kompozit polymer-kámen
Způsob montáže: Valinge 2G
Třída protiskluznosti: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-drážka
Integrovaný podklad IXPE - 1,5 mm
Voděodolnost - 100%
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Délka
1240 mm
Šířka
182 mm
Tloušťka
6,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Struktura
Akát
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1066-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm