Mexen Wichita vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Borovice - F1077-1240-182-505-4V1-04
search
Mexen Wichita  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Borovice - F1077-1240-182-505-4V1-04 Mexen Wichita  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Borovice - F1077-1240-182-505-4V1-04
Index:
F1077-1240-182-505-4V1-04
Délka:
1240 mm
Šířka:
182 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Mexen Wichita je ideální řešení pro ty, kteří hledají všestranné vinylové panely. Díky rozměrům 1240 x 182 mm a tloušťce 6,5 mm nabízí stabilitu a komfort užívání. Odolnost proti mechanickému poškození a 100% voděodolnost dělají z těchto panelů perfektní volbu pro každý prostor. Integrovaná podložka IXPE o tloušťce 1,5 mm poskytuje dodatečné vlastnosti na potlačení nežádoucího hluku. Instalace je snadná díky systému Uniclick 2G a elegantní, borovicová struktura vnáší do interiéru teplo.
Specifikace produktu:
Délka: 1240 mm
Šířka: 182 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm
Třída odolnosti proti oděru: AC4
Třída užitkovosti: 32
Počet kusů v balení: 8
Množství m² v balení: 1,80
Struktura: Borovice
Materiál: Polymer-kompozitní kamenivo
Způsob montáže: Valinge 2G
Třída protiskluzovosti: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-Fuga
Integrovaná podložka IXPE - 1,5 mm
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickému a škrábancovému poškození
Kompatibilita s podlahovým vytápěním nízké teploty
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Délka
1240 mm
Šířka
182 mm
Tloušťka
6,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Odstín
Přírodní
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1077-1240-182-505-4V1-04
1240 mm
182 mm
6,5 mm