Mexen Chula Vista vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-Spára, Ořech - F1088-1240-182-505-4V1-02
search
Mexen Chula Vista vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-Spára, Ořech - F1088-1240-182-505-4V1-02 Mexen Chula Vista vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-Spára, Ořech - F1088-1240-182-505-4V1-02
Index:
F1088-1240-182-505-4V1-02
Délka:
1240 mm
Šířka:
182 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Mexen Chula Vista je prémiová volba pro vaše podlahy. Tyto vinylové panely nabízejí rozměry 1240 x 182 mm a tloušťku 6,5 mm, včetně integrované podložky IXPE o tloušťce 1,5 mm. Díky vrstvě odolné proti oděru AC4 a použití kompozitního materiálu odolávají opotřebení a mechanickým poškozením. 4stranná V-drážka a voděodolnost 100% zajišťují trvanlivost a snadnou údržbu. Valinge 2G systém usnadňuje montáž. Skvěle se hodí i pro podlahové vytápění.
Specifikace produktu:
Délka: 1240 mm
Šířka: 182 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm
Třída odolnosti proti opotřebení: AC4
Užitná třída: 32
Množství kusů v balení: 8
Množství m² v balení: 1,80
Struktura: Ořech
Materiál: Polymerové-kameninové kompozitum
Způsob montáže: Valinge 2G
Třída protiskluzovosti: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-Spára
Integrovaný podklad IXPE - 1,5 mm
Voděodolnost - 100%
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Délka
1240 mm
Šířka
182 mm
Tloušťka
6,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1088-1240-182-505-4V1-02
1240 mm
182 mm
6,5 mm