Mexen Lubbock vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-spára, Teak - F1092-1240-182-505-4V1-08
search
Mexen Lubbock  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-spára, Teak - F1092-1240-182-505-4V1-08 Mexen Lubbock  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-spára, Teak - F1092-1240-182-505-4V1-08
Index:
F1092-1240-182-505-4V1-08
Délka:
1240 mm
Šířka:
182 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Teak
Vzor - Deska - ()
Mexen Lubbock panele vinylové o rozměrech 1240 x 182 mm nabízejí vynikající kombinaci trvanlivosti a estetiky. Tyto SPC panely o tloušťce 6,5 mm, obohacené o pevný podklad IXPE 1,5 mm, zajišťují maximální stabilitu. Díky třídě odolnosti AC4 a užitné třídě 32 jsou ideální pro intenzivní provoz. Povrch s teakovou strukturou, voděodolnost 100% a snadné čištění zaručují komfort při údržbě. Instalace je jednoduchá díky systému Valinge 2G a 4-stranná V-fuga přidává vizuální hloubku.
Specifikace produktu:
Délka: 1240 mm
Šířka: 182 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka opotřebovací vrstvy: 0,55 mm
Třída otěru: AC4
Užitečnostní třída: 32
Počet kusů v balení: 8
Plocha v balení (m²): 1,80
Struktura: Teak
Materiál: Polymer-kameninový kompozit
Způsob montáže: Valinge 2G
Protikluzová třída: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4stranná V-spára
Integrovaná podložka IXPE - 1,5 mm
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání
Kompatibilita s podlahovým vytápěním nízkoteplotním
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Délka
1240 mm
Šířka
182 mm
Tloušťka
6,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Struktura
Teak
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1092-1240-182-505-4V1-08
1240 mm
182 mm
6,5 mm