Mexen Scottsdale vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-fuga, Dub - F1098-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Scottsdale  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-fuga, Dub - F1098-1240-182-505-4V1-01 Mexen Scottsdale  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-fuga, Dub - F1098-1240-182-505-4V1-01
Index:
F1098-1240-182-505-4V1-01
Délka:
1240 mm
Šířka:
182 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Dub
Vinylové panely Mexen Scottsdale nabízejí vynikající vlastnosti a výhody. S rozměrem 1240 x 182 mm a tloušťkou 6,5 mm poskytují odolnost díky vrstvě o tloušťce 0,55 mm a třídě odolnosti AC4. Díky kompozitu z polymeru a kamene jsou tyto panely ideální pro intenzivní použití (třída 32) a zachovávají odolnost vůči vodě i mechanickým poškozením. Díky systému Valinge 2G je instalace snadná, zatímco integrovaný podklad IXPE zajišťuje komfort a tepelnou kompatibilitu. Struktura dubu a 4-stranná V-fuga dodávají elegantní vzhled.
Specifikace produktu:
Délka: 1240 mm
Šířka: 182 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka opotřebovávací vrstvy: 0,55 mm
Třída odolnosti proti opotřebení: AC4
Třída užitkovosti: 32
Počet kusů v balení: 8
Množství m² v balení: 1,80
Struktura: Dub
Materiál: Kompozitní polymer-kámen
Způsob montáže: Valinge 2G
Třída protiskluznosti: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-fuga
Integrovaná podložka IXPE - 1,5 mm
Vodotěsnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickým poškozením a poškrábání
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Délka
1240 mm
Šířka
182 mm
Tloušťka
6,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Struktura
Dub
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1098-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm