Mexen Hot Springs vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Dub - F1108-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Hot Springs vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Dub - F1108-1240-182-505-4V1-01 Mexen Hot Springs vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Dub - F1108-1240-182-505-4V1-01
Index:
F1108-1240-182-505-4V1-01
Délka:
1240 mm
Šířka:
182 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Dub
Vinylové panely Mexen Hot Springs nabízejí dokonalé řešení pro váš interiér. S rozměry 1240 x 182 mm a tloušťkou 6,5 mm poskytují robustní a odolné podmínky pro použití. Díky vrstvě IXPE o tloušťce 1,5 mm a ochranné vrstvě 0,55 mm třídy AC4 jsou tyto panely ideální i do náročných prostor. Jejich třída užitnosti 32 a 100% vodotěsnost zaručují dlouhodobou životnost. Instalace Valinge 2G je snadná, a 4stranná V-Fuga dodává estetický vzhled. Mexen Hot Springs navíc podporují podlahové topení a jsou odolné proti poškození.
Specifikace produktu:
Délka: 1240 mm
Šířka: 182 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka opotřebovací vrstvy: 0,55 mm
Třída opotřebování: AC4
Třída užitečnosti: 32
Množství kusů v balení: 8
Množství m² v balení: 1,80
Struktura: Dub
Materiál: Polyměrně-kamenný kompozit
Způsob montáže: Valinge 2G
Třída protiskluznosti: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatický ≤ 2kV
4-stranná V-Fuga
Integrovaná podložka IXPE - 1,5 mm
Vodotěsnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost vůči mechanickému poškození a poškrábání
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Délka
1240 mm
Šířka
182 mm
Tloušťka
6,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Odstín
Přírodní
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1108-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm