Mexen Tallahassee vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Dub - F1114-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Tallahassee  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Dub - F1114-1240-182-505-4V1-01 Mexen Tallahassee  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Dub - F1114-1240-182-505-4V1-01
Index:
F1114-1240-182-505-4V1-01
Délka:
1240 mm
Šířka:
182 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Dub
Mexen Tallahassee jsou vysoce kvalitní vinylové panely, které nabízejí výjimečnou odolnost a estetický vzhled. Díky rozměrům 1240 x 182 mm a tloušťce 6,5 mm jsou ideální volbou pro jakýkoli interiér. Vysoce odolná vrstva AC4 a užitková třída 32 zaručují dlouhou životnost. Snadná instalace díky systému Valinge 2G a 4stranné V-fuze. Předností je integrovaný podklad IXPE a 100% vodoodpudivost. Struktura dubu dodává prostoru přirozený vzhled a výbornou mechanickou odolnost.
Specifikace produktu:
Délka: 1240 mm
Šířka: 182 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka otěrové vrstvy: 0,55 mm
Třída odolnosti proti opotřebení: AC4
Třída užitnosti: 32
Počet kusů v balení: 8
Počet m² v balení: 1,80
Struktura: Dub
Materiál: Kompozit polymer-kámen
Způsob montáže: Valinge 2G
Třída protiskluzovosti: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4stranná V-Fuga
Integrovaná podložka IXPE - 1,5 mm
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Délka
1240 mm
Šířka
182 mm
Tloušťka
6,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1114-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm