Mexen Grand Prairie vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Dub - F1115-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Grand Prairie  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Dub - F1115-1240-182-505-4V1-01 Mexen Grand Prairie  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Dub - F1115-1240-182-505-4V1-01
Značka:
Ean:
Index:
F1115-1240-182-505-4V1-01
Délka:
1240 mm
Šířka:
182 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Dub
Mexen Grand Prairie panele vinylové 1240 x 182 mm nabízejí luxusní podlahovou volbu s řadou výhod. Díky třívrstvé kompozitní struktuře ze SPC o tloušťce 6,5 mm, včetně 1,5 mm IXPE podkladu, poskytují tyto panely vynikající stabilitu a komfort. Povrchová vrstva s tloušťkou 0,55 mm a třídou odolnosti AC4 zajišťuje dlouhou životnost a vysokou odolnost proti opotřebení a poškození. Struktura dubového dřeva a čtyřstranná V-Fuga přidávají eleganci. Snadné čištění a voděodolnost 100 % zajišťují praktickou údržbu, zatímco jejich kompatibilita s nízkoteplotním podlahovým vytápěním zvyšuje všestrannost. Mexen Grand Prairie také nabízí antistatické vlastnosti a tepelnou vodivost 0,144 W/mK, což zajišťuje příjemný a bezpečný pocit pod nohama. Každé balení obsahuje 8 kusů, pokrývající 1,80 m².
Specifikace produktu:
Délka: 1240 mm
Šířka: 182 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka opotřebitelné vrstvy: 0,55 mm
Třída odolnosti: AC4
Třída užitkovosti: 32
Počet kusů v balení: 8
Počet m² v balení: 1,80
Struktura: Dub
Materiál: Kompozitní polymer-kámen
Způsob montáže: Valinge 2G
Protikluzová třída: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-fuga
Integrovaná podložka IXPE - 1,5 mm
Vodotěsnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Délka
1240 mm
Šířka
182 mm
Tloušťka
6,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Značka:
Ean:
Index:
F1115-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm