Mexen Knoxville vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1116-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Knoxville  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1116-1240-182-505-4V1-01 Mexen Knoxville  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1116-1240-182-505-4V1-01
Index:
F1116-1240-182-505-4V1-01
Délka:
1240 mm
Šířka:
182 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Dub
Mexen Knoxville jsou vysoce kvalitní vinylové panely o rozměrech 1240 x 182 mm, které vynikají svou odolností a praktičností. Díky tloušťce 6,5 mm a integrovanému podkladu IXPE 1,5 mm zaručují stabilitu a pohodlí při chůzi. Mají třídu abraze AC4 a třídu užitnosti 32, což je činí ideálními pro intenzivně používané prostory. Těmito panely s dekorem dubu dodáte vašemu interiéru přirozený vzhled. Výhodou je i voděodolnost a kompatibilita s podlahovým topením. Systém Valinge 2G usnadňuje montáž.
Specifikace produktu:
Délka: 1240 mm
Šířka: 182 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka opotřebení: 0,55 mm
Třída oděru: AC4
Třída použití: 32
Počet kusů v balení: 8
Počet m² v balení: 1,80
Struktura: Dub
Materiál: Polymerově-kameninový kompozit
Způsob montáže: Valinge 2G
Třída protiskluzovosti: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-drážka
Integrovaný podklad IXPE - 1,5 mm
Voděodolnost - 100%
Povrchová úprava usnadňující čištění nečistot
Odolnost vůči mechanickému poškození a poškrábání
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
20letá záruka
Série
Délka
1240 mm
Šířka
182 mm
Tloušťka
6,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1116-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm