Mexen Providence vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1119-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Providence  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1119-1240-182-505-4V1-01 Mexen Providence  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1119-1240-182-505-4V1-01
Index:
F1119-1240-182-505-4V1-01
Délka:
1240 mm
Šířka:
182 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Dub
Vzor - Deska - ()
Mexen Providence panele winylové nabízí ideální řešení pro každého, kdo hledá kvalitní podlahový materiál. S délkou 1240 mm a šířkou 182 mm poskytují nejen estetický vzhled, ale i vysokou funkčnost díky tloušťce 6,5 mm a vrstvě IXPE 1,5 mm. Se strukturální povrchovou úpravou z dubu a třídou odolnosti AC4 jsou ideální pro prostory s intenzivním používáním. Montážní systém Valinge 2G usnadňuje instalaci. Panele mají voděodolný povrch a jsou kompatibilní s podlahovým vytápěním.
Specifikace produktu:
Délka: 1240 mm
Šířka: 182 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka vrstvy oděru: 0,55 mm
Třída oděru: AC4
Třída použitelnosti: 32
Struktura: Dub
Materiál: Kamenný polymerový kompozit
Způsob montáže: Valinge 2G
Třída protiskluznosti: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-drážka
Integrovaný podklad IXPE - 1,5 mm
Voděodolnost - 100%
Povrch zjednodušující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Délka
1240 mm
Šířka
182 mm
Tloušťka
6,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Odstín
Přírodní
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1119-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm