Mexen Garden Grove vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-drážky, Dub - F1122-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Garden Grove vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-drážky, Dub - F1122-1240-182-505-4V1-01 Mexen Garden Grove vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-drážky, Dub - F1122-1240-182-505-4V1-01
Index:
F1122-1240-182-505-4V1-01
Délka:
1240 mm
Šířka:
182 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Dub
Mexen Garden Grove panele vinylové 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm jsou ideální volbou pro každý interiér. Díky tloušťce 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE) a odolné vrstvě o síle 0,55 mm nabízí vysokou odolnost proti opotřebení (třída AC4, užitková třída 32). Položení usnadňuje systém Valinge 2G, zatímco 4-stranná V-Fuga dodává estetický vzhled. Tyto panely jsou 100% voděodolné, snadno čistitelné a kompatibilní s nízkoteplotním podlahovým vytápěním. Materiál je antistatický, mechanicky odolný a vhodný pro prostory s kluzné třídou DS.
Specifikace produktu:
Délka: 1240 mm
Šířka: 182 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm
Odolnost vůči opotřebení: AC4
Užitná třída: 32
Struktura: Dub
Materiál: Polymer-kamenný kompozit
Způsob montáže: Valinge 2G
Protiskluzová třída: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranné V-drážky
Integrovaný podklad IXPE - 1,5 mm
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost vůči mechanickému poškození a poškrábání
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Délka
1240 mm
Šířka
182 mm
Tloušťka
6,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1122-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm