Mexen Elk Grove vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1125-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Elk Grove vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1125-1240-182-505-4V1-01 Mexen Elk Grove vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1125-1240-182-505-4V1-01
Index:
F1125-1240-182-505-4V1-01
Délka:
1240 mm
Šířka:
182 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Dub
Mexen Elk Grove panele podłogowe jsou ideální volbou pro váš domov, díky jejich vynikajícím vlastnostem. Při rozměrech 1240 x 182 mm, s tloušťkou 6,5 mm a podkladem IXPE 1,5 mm, nabízejí tyto panely vynikající mechanickou a škrábancovou odolnost. Jejich struktura dubu a 4-stranná V-Fuga přináší stylový vzhled a pocit přírody do každého pokoje. Navíc jsou tyto SPC kompozitní panely úplně vodotěsné a kompatibilní s nízkoteplotním podlahovým vytápěním. Dodávají se v balení po 8 kusech, pokrývající 1,80 m². Snadno se čistí a mají vysokou antistatickou a protiskluzovou úroveň.
Specifikace produktu:
Délka: 1240 mm
Šířka: 182 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm
Třída oděru: AC4
Třída užitnosti: 32
Počet kusů v balení: 8
Počet m² v balení: 1,80
Struktura: Dub
Materiál: Kompozitní polymer-kámen
Způsob montáže: Valinge 2G
Třída protikluznosti: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-drážka
Integrovaný podklad IXPE - 1,5 mm
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání
Kompatibilita s nízkoteplotním podlahovým vytápěním
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Délka
1240 mm
Šířka
182 mm
Tloušťka
6,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Návod k obsluze
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1125-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm