Mexen Clarksville vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1133-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Clarksville  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1133-1240-182-505-4V1-01 Mexen Clarksville  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1133-1240-182-505-4V1-01
Index:
F1133-1240-182-505-4V1-01
Délka:
1240 mm
Šířka:
182 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Dub
Mexen Clarksville panele winylové nabízejí nejen estetický vzhled dubu, ale také vynikající technické vlastnosti. Tyto panely o délce 1240 mm a šířce 182 mm mají tloušťku 6,5 mm včetně integrovaného podkladu IXPE o tloušťce 1,5 mm, zajišťující optimální absorpci zvuku a pohodlí. S třídu užitnosti 32 a odolností AC4 jsou ideální pro intenzivně používané prostory. Jednoduchá instalace pomocí systému Valinge 2G a 100% voděodolnost zajišťují dlouhou životnost a snadnou údržbu. Plocha je navíc odolná vůči poškrábání a kompatibilní s podlahovým vytápěním.
Specifikace produktu:
Délka: 1240 mm
Šířka: 182 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka otěruvzdorné vrstvy: 0,55 mm
Stupeň otěruvzdornosti: AC4
Stupeň užitkovosti: 32
Počet kusů v balení: 8
Počet m² v balení: 1,80
Struktura: Dub
Materiál: Polymer-kamenitý kompozit
Způsob montáže: Valinge 2G
Protiskluzová třída: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4stranná V-drážka
Integrovaný podklad IXPE - 1,5 mm
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Vodotěsné
Měkké a příjemné na dotek
Struktura dřeva
Délka
1240 mm
Šířka
182 mm
Tloušťka
6,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Množství m² v balení
1,80
V-Fuga
Struktura
Dub
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
1.8054 m2
Index:
F1133-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm