Mexen Killeen Vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Dub - F1137-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Killeen  Vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Dub - F1137-1240-182-505-4V1-01 Mexen Killeen  Vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Dub - F1137-1240-182-505-4V1-01
Index:
F1137-1240-182-505-4V1-01
Délka:
1240 mm
Šířka:
182 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Dub
Mexen Killeen panele winylové s rozměry 1240 x 182 mm představují ideální volbu pro váš interiér. Díky tloušťce 6,5 mm a integrované podložce IXPE 1,5 mm nabízejí vynikající akustickou izolaci. 4-stranná V-drážka a odolná nosná vrstva o tloušťce 0,55 mm zaručují dlouhou životnost a krásný vzhled. Třída použití 32 a třída odolnosti proti oděru AC4 zajišťují vysokou odolnost i ve frekventovanějších prostorách. 100% vodotěsnost a snadná údržba usnadňují každodenní použití, zatímco kompatibilita s nízkoteplotním podlahovým vytápěním zajišťuje komfortní prostředí.
Specifikace produktu:
Délka: 1240 mm
Šířka: 182 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm
Třída odolnosti proti opotřebení: AC4
Třída užitkovosti: 32
Počet kusů v balení: 8
Počet m² v balení: 1,80
Struktura: Dub
Materiál: Kompozitní polymer-kámen
Způsob montáže: Valinge 2G
Třída protiskluznosti: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-Fuga
Integrovaná podložka IXPE - 1,5 mm
Vodotěsnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost vůči mechanickému poškození a poškrábání
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Vodotěsné
Měkké a příjemné na dotek
Struktura dřeva
Délka
1240 mm
Šířka
182 mm
Tloušťka
6,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Množství m² v balení
1,80
V-Fuga
Struktura
Dub
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
1.8054 m2
Index:
F1137-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm