Mexen Mesa Verde vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1140-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Mesa Verde  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1140-1240-182-505-4V1-01 Mexen Mesa Verde  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1140-1240-182-505-4V1-01
Index:
F1140-1240-182-505-4V1-01
Délka:
1240 mm
Šířka:
182 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Dub
Mexen Mesa Verde panele vinové nabízejí vynikající vlastnosti pro každou domácnost. S délkou 1240 mm a šířkou 182 mm jsou ideální pro mnoho různých prostor. Jejich tloušťka 6,5 mm, včetně podložky IXPE o tloušťce 1,5 mm, zajišťuje komfort a odolnost. Patří do třídy užitnosti 32 a mají odolnost proti oděru AC4. Struktura dubového dřeva a voděodolnost 100 % činí tyto panely ideální pro vlhké prostředí. Navíc nabízejí snadnou údržbu, odolnost proti mechanickému poškození a antistatické vlastnosti. Ideální volba pro podlahové vytápění.
Specifikace produktu:
Délka: 1240 mm
Šířka: 182 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka opotřebitelné vrstvy: 0,55 mm
Třída odolnosti vůči opotřebení: AC4
Užitná třída: 32
Počet kusů v balení: 8
Množství m² v balení: 1,80
Struktura: Dub
Materiál: Polymerově-kamenný kompozit
Způsob montáže: Valinge 2G
Protiskluzová třída: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-drážka
Integrovaný podklad IXPE - 1,5 mm
Voděodolnost - 100%
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Délka
1240 mm
Šířka
182 mm
Tloušťka
6,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1140-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm