Mexen Stockton vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-spára, Dub - F1141-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Stockton vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-spára, Dub - F1141-1240-182-505-4V1-01 Mexen Stockton vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podklad IXPE 1,5 mm, 4 V-spára, Dub - F1141-1240-182-505-4V1-01
SPC SPC
System Uniclick 2G System Uniclick 2G
Třída odolnosti proti oděru: AC4 Třída odolnosti proti oděru: AC4
Index:
F1141-1240-182-505-4V1-01
Délka:
1240 mm
Šířka:
182 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Dub
Mexen Stockton panele vinilové 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm jsou ideální volbou pro každou místnost. Díky délce 1240 mm a šířce 182 mm poskytují skvělou stabilitu. S tloušťkou 6,5 mm (včetně podkladu IXPE 1,5 mm) a třídy odolnosti AC4, jsou trvanlivé a odolné vůči opotřebení. Struktura dubu dodává přirozený vzhled. S třídou užitkovosti 32 a 100% voděodolností jsou ideální pro vlhké prostory. Snadná instalace pomocí systému Valinge 2G a integrovaným podkladem IXPE minimalizuje hluk. Panely jsou kompatibilní s nízkoteplotním podlahovým topením a mají vysokou odolnost proti poškrábání.
Specifikace produktu:
Délka: 1240 mm
Šířka: 182 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka opotřebovací vrstvy: 0,55 mm
Třída oděru: AC4
Třída užitečnosti: 32
Počet kusů v balení: 8
Množství m² v balení: 1,80
Struktura: Dub
Materiál: Polymer-kameninový kompozit
Způsob montáže: Valinge 2G
Třída protiskluznosti: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-spára
Integrovaný podklad IXPE - 1,5 mm
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání
Kompatibilita s nízkoteplotním podlahovým vytápěním
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
SPC
System Uniclick 2G
Třída odolnosti proti oděru: AC4
Třída veřejné použitelnosti: 32
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Vodotěsné
Měkké a příjemné na dotek
Struktura dřeva
Dokonalá akustika interiéru
Odolné
Odolné proti ohni
Protiskluzové
V-fuga
Vhodné pro podlahové vytápění
Odolné vůči znečištění
Antistatické
Dilatační spára
20letá záruka
Série
Délka
1240 mm
Šířka
182 mm
Tloušťka
6,5 mm
Vzor
Materiál
Polymerový-kamenný kompozit
Způsob montáže
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Počet kusů v balení
8
Množství m² v balení
1,80
V-Fuga
Struktura
Dub
Odstín
Vzorek
Ne
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
1.8054 m2
Částka balíků 1 - Počet kusů: 8
SPC SPC
Index:
F1141-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm