Mexen Glacier White vinylové panely 610 x 305 mm SPC 6,5 mm, IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Jazz White - F1151-0610-305-505-4V1-90
search
Mexen Glacier White vinylové panely 610 x 305 mm SPC 6,5 mm, IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Jazz White - F1151-0610-305-505-4V1-90 Mexen Glacier White vinylové panely 610 x 305 mm SPC 6,5 mm, IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Jazz White - F1151-0610-305-505-4V1-90
Index:
F1151-0610-305-505-4V1-90
Délka:
610 mm
Šířka:
305 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Jazz Bílá
Mexen Glacier White jsou vysoce kvalitní vinylové panely o rozměrech 610 x 305 mm a tloušťce 6,5 mm, které kombinují odolnost kompozitního polimero-kameninového materiálu a estetiku povrchu Jazz White. Díky vrstvě IXPE o tloušťce 1,5 mm a systému montáže Valinge 2G jsou panely snadno instalovatelné a zajišťují maximální pohodlí. Mexen Glacier White nabízí vynikající odolnost vůči opotřebení (AC4) a poškození, jsou vodotěsné a antistatické. Skvěle se hodí pro prostory s podlahovým vytápěním.
Specifikace produktu:
Délka: 610 mm
Šířka: 305 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm
Třída oděru: AC4
Třída užitkovosti: 32
Počet kusů v balení: 8
Počet m² v balení: 1,49
Struktura: Jazz White
Materiál: Polymer-kamenný kompozit
Způsob montáže: Valinge 2G
Třída protiskluzovosti: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-drážka
Integrovaná podložka IXPE - 1,5 mm
Voděodolnost - 100%
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Vodotěsné
Měkké a příjemné na dotek
Struktura dřeva
Délka
610 mm
Šířka
305 mm
Tloušťka
6,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Množství m² v balení
1,49
V-Fuga
Struktura
Jazz Bílá
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
1.4884 m2
Index:
F1151-0610-305-505-4V1-90
610 mm
305 mm
6,5 mm