Mexen Grey Mist vinylové panely 610 x 305 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Kámen - F1155-0610-305-505-4V1-90
search
Mexen Grey Mist vinylové panely 610 x 305 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Kámen - F1155-0610-305-505-4V1-90 Mexen Grey Mist vinylové panely 610 x 305 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Kámen - F1155-0610-305-505-4V1-90
Index:
F1155-0610-305-505-4V1-90
Délka:
610 mm
Šířka:
305 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Mexen Grey Mist panele vinilové 610 x 305 mm SPC nabízejí kombinaci elegance a funkčnosti. Díky délce 610 mm a šířce 305 mm jsou ideální pro různé prostory. Tloušťka 6,5 mm zajišťuje vysokou odolnost, podporovanou vrstvou IXPE 1,5 mm pro lepší izolaci. S klasem odolnosti AC4 a užitnou třídou 32 jsou velmi trvanlivé. Podklad Valinge 2G usnadňuje montáž. Panele mají antistatické a voděodolné vlastnosti, což je činí ideálními pro různé podmínky. Struktura kamene přidává moderní vzhled.
Specifikace produktu:
Délka: 610 mm
Šířka: 305 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm
Třída odolnosti proti opotřebení: AC4
Užitná třída: 32
Počet kusů v balení: 8
Množství m² v balení: 1,49
Struktura: Kámen
Materiál: Polymerově-kamenný kompozit
Způsob montáže: Valinge 2G
Třída protiskluznosti: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-Fuga
Integrovaná podložka IXPE - 1,5 mm
Vodotěsnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání
Kompatibilita s nízkoteplotním podlahovým vytápěním
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Délka
610 mm
Šířka
305 mm
Tloušťka
6,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1155-0610-305-505-4V1-90
610 mm
305 mm
6,5 mm