Mexen Barocco vinylové panely 610 x 305 mm SPC 6,5 mm, podložka IPEX 1,5 mm, 4 V-drážka, Kámen - F1162-0610-305-505-4V1-90
search
Mexen Barocco  vinylové panely 610 x 305 mm SPC 6,5 mm, podložka IPEX 1,5 mm, 4 V-drážka, Kámen - F1162-0610-305-505-4V1-90 Mexen Barocco  vinylové panely 610 x 305 mm SPC 6,5 mm, podložka IPEX 1,5 mm, 4 V-drážka, Kámen - F1162-0610-305-505-4V1-90
Index:
F1162-0610-305-505-4V1-90
Délka:
610 mm
Šířka:
305 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Mexen Barocco panele winylové s SPC konstrukcí o tloušťce 6,5 mm a integrovaným podkladem IXPE 1,5 mm nabízejí řadu výhod. S délkou 610 mm a šířkou 305 mm se snadno instalují systémem Valinge 2G. Díky třídě odolnosti AC4 a užitkové třídě 32 jsou ideální pro intenzivně používané prostory. Voděodolnost 100 % a povrchová úprava usnadňující čištění zajišťují jejich dlouhou životnost. Zároveň poskytují dobrou tepelnou vodivost a jsou kompatibilní s podlahovým vytápěním.
Specifikace produktu:
Délka: 610 mm
Šířka: 305 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm
Počet kusů v balení: 8
Počet m² v balení: 1,49
Struktura: Kámen
Materiál: polymer-kamenný kompozit
Způsob montáže: Valinge 2G
Protismyková třída: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-drážka
Integrovaná podložka IXPE - 1,5 mm
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání
Kompatibilita s nízkoteplotním podlahovým vytápěním
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Délka
610 mm
Šířka
305 mm
Tloušťka
6,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1162-0610-305-505-4V1-90
610 mm
305 mm
6,5 mm