Mexen Concord vinylové panely rybina 635 x 127 mm SPC 6,5 mm, podklad IPEX 1,5 mm, 4 V-spára, Dub - F1174-0635-127-505-4V1-01
search
Mexen Concord vinylové panely rybina 635 x 127 mm SPC 6,5 mm, podklad IPEX 1,5 mm, 4 V-spára, Dub - F1174-0635-127-505-4V1-01 Mexen Concord vinylové panely rybina 635 x 127 mm SPC 6,5 mm, podklad IPEX 1,5 mm, 4 V-spára, Dub - F1174-0635-127-505-4V1-01
Index:
F1174-0635-127-505-4V1-01
Délka:
635 mm
Šířka:
127 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Dub
Vzor - Rybinový vzor - ()
Mexen Concord panele winylové jodlového vzoru o rozměrech 635 x 127 mm, SPC o síle 6,5 mm a integrovaným podkladem IPEX 1,5 mm, 4-stranná V-Fuga a elegantní design dřeva dubu nabízí perfektní kombinaci estetiky a funkčnosti. Díky třídě odolnosti AC4 a třídě užitnosti 32 jsou ideální pro jakýkoliv obytný prostor. Povrch odolný vůči opotřebení, mechanickým poškozením a poškrábáním zajistí dlouhou životnost. Jsou vodotěsné, snadné na údržbu a vhodné pro podlahové vytápění. Valinge 2G systém montáže usnadňuje instalaci.
Specifikace produktu:
Délka: 635 mm
Šířka: 127 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka opotřebitelné vrstvy: 0,55 mm
Třída otěru: AC4
Třída užitečnosti: 32
Počet kusů v balení: 20 (10 levých a 10 pravých)
Počet m² v balení: 1,61
Struktura: Dub
Materiál: Kompozit polymer-kámen
Způsob montáže: Valinge 2G
Třída protiskluznosti: DS
Vedení tepla: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-spára
Integrovaný podklad IXPE - 1,5 mm
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Délka
635 mm
Šířka
127 mm
Tloušťka
6,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Počet kusů v balení
20
Množství m² v balení
1,61
V-Fuga
Struktura
Dub
Odstín
Přírodní
Návod k obsluze
20,02%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
1.6129 m2
Částka balíků 1 - Počet kusů: 20
Index:
F1174-0635-127-505-4V1-01
635 mm
127 mm
6,5 mm