Mexen Pasadena vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC podložka, 4 V-drážka, Dub - F1329-1227-187-255-4V1-01
search
Mexen Pasadena vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC podložka, 4 V-drážka, Dub - F1329-1227-187-255-4V1-01 Mexen Pasadena vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC podložka, 4 V-drážka, Dub - F1329-1227-187-255-4V1-01
Index:
F1329-1227-187-255-4V1-01
Délka:
1227 mm
Šířka:
187 mm
Tloušťka:
2,5 mm
Struktura:
Dub
Mexen Pasadena panele winylové 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-drážka, Dub přináší výjimečné vlastnosti do každého interiéru. S délkou 1227 mm, šířkou 187 mm a tloušťkou 2,5 mm nabízí vysokou odolnost s třídou oděru AC4 a používanosti 32, ideální pro komerční i obytné prostory. Instalace na lepidlo, 12 kusů v balení pokryje až 2,75 m². Máte zajištěnou voděodolnost 100%, antistatické vlastnosti a tepelnou vodivost 0,087 W/mK. Tento produkt je skvělý pro podlahové vytápění a snadno se čistí.
Specifikace produktu:
Délka: 1227 mm
Šířka: 187 mm
Tloušťka: 2,5 mm
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm
Třída odolnosti proti oděru: AC4
Užitná třída: 32
Materiál: Plast
Způsob montáže: Na lepidlo
Protiskluzová třída: DS
Tepelná vodivost: 0,087 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-drážka
Integrovaná PVC podložka
Vodotěsnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání
Kompatibilní s nízkoteplotním podlahovým vytápěním
Délka
1227 mm
Šířka
187 mm
Tloušťka
2,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Odstín
Přírodní
Návod k obsluze
20,03%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1329-1227-187-255-4V1-01
1227 mm
187 mm
2,5 mm