Mexen Dayton vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-drážka, Dub - F1338-1227-187-255-4V1-01
search
Mexen Dayton vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-drážka, Dub - F1338-1227-187-255-4V1-01 Mexen Dayton vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-drážka, Dub - F1338-1227-187-255-4V1-01
LVT LVT
Montáž na lepidlo Montáž na lepidlo
Třída odolnosti proti oděru: AC4 Třída odolnosti proti oděru: AC4
Index:
F1338-1227-187-255-4V1-01
Délka:
1227 mm
Šířka:
187 mm
Tloušťka:
2,5 mm
Struktura:
Dub
Vzor - Deska - ()
Mexen Dayton panele winylové o rozměrech 1227 x 187 mm, s tloušťkou 2,5 mm, nabízí širokou škálu výhod. Díky třídě otěru AC4 a třídě užitnosti 32 jsou tyto podlahy mimořádně odolné a ideální pro intenzivní používání. Struktura napodobující dub, 4stranná V-drážka a PVC podklad zajišťují nejen estetickou přitažlivost, ale i stabilitu. Jednoduchá instalace na lepidlo, 100% voděodolnost a kompatibilita s podlahovým vytápěním poskytují funkčnost a pohodlí v každém prostoru. Panel jsou navíc antistatické a snadno se čistí, což zvyšuje jejich praktičnost.
Specifikace produktu:
Délka: 1227 mm
Šířka: 187 mm
Tloušťka: 2,5 mm
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm
Stupeň odolnosti: AC4
Klasifikace zátěže: 32
Počet kusů v balení: 12
Počet m² v balení: 2,75
Struktura: Dub
Materiál: Plast
Způsob montáže: Na lepidlo
Protiskluzová třída: DS
Tepelná vodivost: 0,087 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-drážka
Integrovaný podklad PVC
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání
Kompatibilita s nízkoteplotním podlahovým vytápěním
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
LVT
Montáž na lepidlo
Třída odolnosti proti oděru: AC4
Třída veřejné použitelnosti: 32
Integrovaný podklad
Vodotěsné
Měkké a příjemné na dotek
Struktura dřeva
Dokonalá akustika interiéru
Odolné
Odolné proti ohni
Protiskluzové
V-fuga
Vhodné pro podlahové vytápění
Odolné vůči znečištění
Antistatické
20letá záruka
Série
Délka
1227 mm
Šířka
187 mm
Tloušťka
2,5 mm
Vzor
Materiál
Plast
Způsob montáže
Na lepidlo
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Počet kusů v balení
12
Množství m² v balení
2,75
V-Fuga
Struktura
Dub
Odstín
Vzorek
Ne
Návod k obsluze
20,03%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
2.7533 m2
Částka balíků 1 - Počet kusů: 12
LVT LVT
Index:
F1338-1227-187-255-4V1-01
1227 mm
187 mm
2,5 mm