Mexen Portland vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-drážka, Ořech - F1371-1227-187-255-4V1-01
search
Mexen Portland vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-drážka, Ořech - F1371-1227-187-255-4V1-01 Mexen Portland vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-drážka, Ořech - F1371-1227-187-255-4V1-01
Index:
F1371-1227-187-255-4V1-01
Délka:
1227 mm
Šířka:
187 mm
Tloušťka:
2,5 mm
Struktura:
Mexen Portland panele winylové o rozměrech 1227 x 187 mm nabízí dokonalé vlastnosti pro každou moderní domácnost. Díky tloušťce 2,5 mm a nosné vrstvě 0,55 mm dosahují odolnost AC4 a užitkovou třídu 32. Struktura v barvě ořechu a 4-stranná V-drážka dodávají přirozený vzhled. Instalace pomocí lepidla, anti-slip třída DS, voděodolnost 100 % a kompatibilita s podlahovým vytápěním. Integrovaný podklad z PVC zajišťuje tichý a komfortní pocit při chůzi.
Specifikace produktu:
Délka: 1227 mm
Šířka: 187 mm
Tloušťka: 2,5 mm
Tloušťka opotřebovací vrstvy: 0,55 mm
Třída odolnosti proti opotřebení: AC4
Užitná třída: 32
Počet kusů v balení: 12
Množství m² v balení: 2,75
Struktura: Ořech
Materiál: Plast
Způsob montáže: Lepený
Třída protiskluznosti: DS
Tepelná vodivost: 0,087 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-drážka
Integrovaný podklad PVC
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání
Měkké a příjemné na dotek
Struktura dřeva
20letá záruka
Série
Délka
1227 mm
Šířka
187 mm
Tloušťka
2,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Návod k obsluze
20,03%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1371-1227-187-255-4V1-01
1227 mm
187 mm
2,5 mm