Mexen Norfolk vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC podložka, 4 V-drážka, Teak - F1393-1227-187-255-4V1-01
search
Mexen Norfolk vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC podložka, 4 V-drážka, Teak - F1393-1227-187-255-4V1-01 Mexen Norfolk vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC podložka, 4 V-drážka, Teak - F1393-1227-187-255-4V1-01
Index:
F1393-1227-187-255-4V1-01
Délka:
1227 mm
Šířka:
187 mm
Tloušťka:
2,5 mm
Struktura:
Teak
Mexen Norfolk panele vinilové 1227 x 187 mm LVT Dryback nabízejí mimořádnou kvalitu a styl. S délkou 1227 mm a šířkou 187 mm přinášejí elegantní design dřeva Teak, který je ideální pro jakýkoli interiér. Tloušťka panelů 2,5 mm a nášlapná vrstva 0,55 mm zaručují dlouhou životnost. Mají třídu odolnosti AC4 a užitkovou třídu 32. Snadná instalace lepením je doplněna integrovanou PVC podložkou a čtyřstrannou V-drážkou. Jsou plně voděodolné, antistatické a kompatibilní s podlahovým vytápěním, což zaručuje celkový komfort.
Specifikace produktu:
Délka: 1227 mm
Šířka: 187 mm
Tloušťka: 2,5 mm
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm
Třída oděru: AC4
Třída užitkovosti: 32
Počet kusů v balení: 12
Počet m² v balení: 2,75
Struktura: Teak
Materiál: Plast
Způsob montáže: Na lepidlo
Třída protiskluznosti: DS
Tepelná vodivost: 0,087 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-drážka
Integrovaná PVC podložka
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání
Kompatibilita s nízkoteplotním podlahovým topením
Měkké a příjemné na dotek
Struktura dřeva
Délka
1227 mm
Šířka
187 mm
Tloušťka
2,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Struktura
Teak
Odstín
Přírodní
Návod k obsluze
20,03%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1393-1227-187-255-4V1-01
1227 mm
187 mm
2,5 mm