Mexen Norfolk vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Teak - F1093-1240-182-505-4V1-08
search
Mexen Norfolk  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Teak - F1093-1240-182-505-4V1-08 Mexen Norfolk  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Teak - F1093-1240-182-505-4V1-08
SPC SPC
System Uniclick 2G System Uniclick 2G
Třída odolnosti proti oděru: AC4 Třída odolnosti proti oděru: AC4
Index:
F1093-1240-182-505-4V1-08
Délka:
1240 mm
Šířka:
182 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Teak
Mexen Norfolk panele vinilové 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm s podkladem IXPE 1,5 mm a čtyři V-drážky představují vynikající volbu pro vaši podlahu. Díky 100% voděodolnosti a vysoké třídě odolnosti proti opotřebení AC4 jsou ideální do různých prostorů. Struktura teaku dodává přirozený vzhled, zatímco materiál z polymer-kamenitého kompozitu zajišťuje vysokou odolnost. Snadná instalace díky systému Valinge 2G a kompatibilita s podlahovým vytápěním přidávají další výhodu. Představují spolehlivou a stylovou volbu.
Specifikace produktu:
Délka: 1240 mm
Šířka: 182 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka opotřebovací vrstvy: 0,55 mm
Třída opotřebení: AC4
Třída užitečnosti: 32
Počet kusů v balení: 8
Množství m² v balení: 1,80
Struktura: Teak
Materiál: Kompozit polymer-kámen
Způsob montáže: Valinge 2G
Protikluzová třída: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-Fuga
Integrovaná podložka IXPE - 1,5 mm
Vodotěsnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost vůči mechanickému poškození a poškrábání
Kompatibilita s nízkoteplotním podlahovým vytápěním
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
SPC
System Uniclick 2G
Třída odolnosti proti oděru: AC4
Třída veřejné použitelnosti: 32
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Vodotěsné
Měkké a příjemné na dotek
Struktura dřeva
Dokonalá akustika interiéru
Odolné
Odolné proti ohni
Protiskluzové
V-fuga
Vhodné pro podlahové vytápění
Odolné vůči znečištění
Antistatické
Dilatační spára
20letá záruka
Série
Délka
1240 mm
Šířka
182 mm
Tloušťka
6,5 mm
Vzor
Materiál
Polymerový-kamenný kompozit
Způsob montáže
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Počet kusů v balení
8
Množství m² v balení
1,80
V-Fuga
Struktura
Teak
Odstín
Přírodní
Vzorek
Ne
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
1.8054 m2
Částka balíků 1 - Počet kusů: 8
SPC SPC
Index:
F1093-1240-182-505-4V1-08
1240 mm
182 mm
6,5 mm