Mexen Stormy Night vinylové panely 610 x 305 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-drážka, Kámen - F1446-0610-305-255-4V1-01
search
Mexen Stormy Night  vinylové panely 610 x 305 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-drážka, Kámen - F1446-0610-305-255-4V1-01 Mexen Stormy Night  vinylové panely 610 x 305 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-drážka, Kámen - F1446-0610-305-255-4V1-01
Index:
F1446-0610-305-255-4V1-01
Délka:
610 mm
Šířka:
305 mm
Tloušťka:
2,5 mm
Struktura:
Mexen Stormy Night panele vinilové 610 x 305 mm LVT Dryback 2,5 mm vynikají svou všestranností a kvalitou. Díky délce 610 mm a šířce 305 mm jsou ideální pro různé druhy interiérů. Hrubost panelů je 2,5 mm s nosnou vrstvou 0,55 mm a třídou odolnosti AC4, což je činí robustními a vhodnými pro intenzivní používání. S třídou použitelnosti 32 a protiskluzovostí DS, Mexen zajišťuje bezpečnost. Díky vlastnostem jako je 100% voděodolnost, schopnost odpuzovat nečistoty a odolnost proti poškození a poškrábání, jsou tyto panely praktické a snadno udržovatelné. Integrovaný PVC podklad a montáž na lepidlo přidávají na pohodlí a kompatibilita s podlahovým vytápěním zajišťuje tepelný komfort.
Specifikace produktu:
Délka: 610 mm
Šířka: 305 mm
Tloušťka: 2,5 mm
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm
Třída oděru: AC4
Třída užitnosti: 32
Počet kusů v balení: 12
Počet m² v balení: 2,23
Struktura: Kámen
Materiál: Plast
Způsob montáže: Na lepidlo
Třída protiskluznosti: DS
Tepelná vodivost: 0,087 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-drážka
Integrovaný podklad PVC
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost vůči mechanickému poškození a poškrábání
Kompatibilita s podlahovým vytápěním s nízkou teplotou
Délka
610 mm
Šířka
305 mm
Tloušťka
2,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Návod k obsluze
20,1%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1446-0610-305-255-4V1-01
610 mm
305 mm
2,5 mm