Mexen Manhattan vinylové panely jodla 570 x 95 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-spára, Dub - F1473-0570-095-255-4V1-01
search
Mexen Manhattan vinylové panely jodla 570 x 95 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-spára, Dub - F1473-0570-095-255-4V1-01 Mexen Manhattan vinylové panely jodla 570 x 95 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-spára, Dub - F1473-0570-095-255-4V1-01
LVT LVT
Montáž na lepidlo Montáž na lepidlo
Třída odolnosti proti oděru: AC4 Třída odolnosti proti oděru: AC4
Index:
F1473-0570-095-255-4V1-01
Délka:
570 mm
Šířka:
95 mm
Tloušťka:
2,5 mm
Struktura:
Dub
Vzor - Rybinový vzor - ()
Mexen Manhattan panele vinilové jodeňka nabízí vynikající vlastnosti pro váš interiér. S délkou 570 mm, šířkou 95 mm a tloušťkou 2,5 mm tyto panely zajišťují estetický vzhled a trvanlivost. Třída oděru AC4 a třída užitnosti 32 garantují vysokou odolnost. Integrovaný podklad PVC a 4-stranná V-spára dodávají eleganci. S voděodolností 100 % a snadnou údržbou jsou ideální do jakéhokoli prostoru. Kompatibilita s nízkoteplotním podlahovým vytápěním zajišťuje komfort.
Specifikace produktu:
Délka: 570 mm
Šířka: 95 mm
Tloušťka: 2,5 mm
Vrstva opotřebení: 0,55 mm
Stupeň odolnosti: AC4
Užitková třída: 32
Počet kusů v balení: 26 (13 levých a 13 pravých)
Počet m² v balení: 1,40
Struktura: Dub
Materiál: Plast
Způsob montáže: Na lepidlo
Stupeň protiskluzu: DS
Tepelná vodivost: 0,087 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-spára
Integrovaný podklad PVC
Vodotěsnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání
Kompatibilita s podlahovým vytápěním o nízké teplotě
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
LVT
Montáž na lepidlo
Třída odolnosti proti oděru: AC4
Třída veřejné použitelnosti: 32
Integrovaný podklad
Vodotěsné
Měkké a příjemné na dotek
Struktura dřeva
Dokonalá akustika interiéru
Odolné
Odolné proti ohni
Protiskluzové
V-fuga
Vhodné pro podlahové vytápění
Odolné vůči znečištění
Antistatické
20letá záruka
Série
Délka
570 mm
Šířka
95 mm
Tloušťka
2,5 mm
Materiál
Plast
Způsob montáže
Na lepidlo
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Počet kusů v balení
26
Množství m² v balení
1,40
V-Fuga
Struktura
Dub
Odstín
Přírodní
Vzorek
Ne
Návod k obsluze
20,03%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
1.4079 m2
Částka balíků 1 - Počet kusů: 26
LVT LVT
Index:
F1473-0570-095-255-4V1-01
570 mm
95 mm
2,5 mm