Mexen Zero DS62 koupelnová sada, chrom - 71103DS62-00
search
Keramická hlavice Keramická hlavice
Pohyblivá výpusť Pohyblivá výpusť
Perlátor Perlátor
Index:
71103DS62-00
Barva:
S termostatem:
Ne
Sprchový set:
Ano
Sprchový sloup:
Ne
Barva - Chrom - ()
Specifikace produktu:
Materiál umyvadlové baterie: Mosaz
Povrchová úprava: Chrom
Kartuše: Keramická
Perlátor: Ano
Výška: 153 mm
Dosah výpusti: 122 mm
Materiál vanové baterie: Mosaz
Povrchová úprava: Chrom
Kartuše: Keramická
Perlátor: Ano
Dosah výpusti: 158 mm
Materiál tyče: Nerezová ocel, ABS
Povrchová úprava tyče: Chrom
Výška: 900 mm
Šířka tyče: 22 mm
Vzdálenost od stěny: 110 mm
Misky na mýdlo
Posuvný držák na sprchovou hlavici
Regulovatelné montážní úchyty
Materiál sprchové hlavice: Plast
Povrchová úprava sprchové hlavice: Chrom
Počet funkcí: 1
Výška sprchové hlavice: 225 mm
Šířka hlavice: 80 mm
Materiál hadice: PVC
Povrchová úprava hadice: Chrom
Délka hadice: 150 cm
Mosazné koncovky
Hladký povrch usnadňuje čištění
Otočné koncovky zabraňují kroucení
Elastický materiál odolný vůči napínání a ohýbání
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Keramická hlavice
Pohyblivá výpusť
Perlátor
1-funkční
Déšť
AntiCalc
Regulace rukojeti
Regulovatelné montážní držáky
Nekroutující se
PVC Kryt
Odolnost proti matování a korozi
Odolnost vůči vysoké teplotě
PerfectClean
2 roky záruky
Hygienický certifikát PZH
Série
Barva
Umyvadlová baterie
Ano
Baterie vanová
Sprchová baterie
Podomítková baterie
S termostatem
Sprchový set
Bodová sada
Sada na tyči
Sprchový sloup
Návod k obsluze - vanová baterie
Návod k obsluze - baterie umyvadlová
Podmínky záruky
Návod k použití
Informace o bezpečnosti - vanová baterie
Informace o bezpečnosti - baterie umyvadlová
Informace o bezpečnosti
Osvědčení PZH
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
4.8
Obecné hodnocení založené na 4 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20%