Mexen Zero DS62 vanová sada, černá - 71103DS62-70
search
Index:
71103DS62-70
Ne
Barva - Černá - ()
Specifikace produktu:
Materiál umyvadlové baterie: Mosaz
Povrchová úprava: Černá
Hlavice: Keramická
Perlátor: Ano
Výška: 153 mm
Dosah výtoku: 122 mm
Materiál vanové baterie: Mosaz
Povrchová úprava: Černá
Hlavice: Keramická
Perlátor: Ano
Dosah výtoku: 158 mm
Materiál tyče: Nerezová ocel, ABS
Povrchová úprava tyče: Černá
Výška: 900 mm
Šířka tyče: 22 mm
Vzdálenost od stěny: 110 mm
Mýdlenka
Posuvný držák na sluchátko
Nastavitelné montážní držáky
Materiál sluchátka: Plast
Povrchová úprava sluchátka: Černá
Počet funkcí: 1
Výška sluchátka: 225 mm
Šířka hlavice: 80 mm
Materiál hadice: PVC
Povrchová úprava hadice: Černá
Délka hadice: 150 cm
Mosazné koncovky
Hladký povrch usnadňuje udržování čistoty
Otočné koncovky zabraňují kroucení
Flexibilní materiál odolný vůči protáčení a ohýbání
AntiCalc
Regulace rukojeti
Regulovatelné montážní držáky
Osvědčení PZH
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
4.8
Obecné hodnocení založené na 4 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20%