Mexen Zero R70 vanová sada, zlatá - 71113R70-50
search
Keramická hlavice Keramická hlavice
Pohyblivá výpusť Pohyblivá výpusť
Perlátor Perlátor
Index:
71113R70-50
Barva:
S termostatem:
Ne
Sprchový set:
Ano
Sprchový sloup:
Ne
Barva - Zlatá - ()
Specifikace produktu:
Materiál umyvadlové baterie: Měď
Povrchová úprava: Zlatá
Hlavice: Keramická
Perlátor: Ano
Výška: 297 mm
Dosažení hubice: 157 mm
Materiál vanové baterie: Měď
Povrchová úprava: Zlatá
Hlavice: Keramická
Perlátor: Ano
Dosažení hubice: 158 mm
Materiál sluchátka: Plast
Materiál sluchátka: Měď
Povrchová úprava sluchátka: Zlatá
Počet funkcí: 1
Připojení: G 1/2"
Výška sluchátka: 182 mm
Šířka hlavice: 25 mm
Materiál držáku: Měď
Povrchová úprava držáku: Zlatá
Způsob montáže: Nástěnný
Rozměry růžice: ø50 mm
Vzdálenost od stěny: 55 mm
Materiál hadice: PVC
Povrchová úprava hadice: Zlatá
Délka hadice: 150 cm
Připojení: 1/2"
Mosazné koncovky
Hladký povrch usnadňuje udržování čistoty
Otočné koncovky zabraňují kroucení
Flexibilní materiál odolný proti natahování a ohýbání
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Keramická hlavice
Pohyblivá výpusť
Perlátor
1-funkční
Déšť
AntiCalc
Nekroutující se
PVC Kryt
Odolnost proti matování a korozi
Odolnost vůči vysoké teplotě
PerfectClean
2 roky záruky
Hygienický certifikát PZH
Série
Barva
Umyvadlová baterie
Ano
Baterie vanová
Sprchová baterie
Podomítková baterie
S termostatem
Sprchový set
Bodová sada
Sada na tyči
Sprchový sloup
Návod k obsluze - vanová baterie
Návod k obsluze - baterie umyvadlová
Podmínky záruky
Návod k použití
Informace o bezpečnosti - vanová baterie
Informace o bezpečnosti - baterie umyvadlová
Informace o bezpečnosti
Osvědčení PZH
20,01%