Mexen Nova LED žárovka E27, A60, 15W, Neutrální - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01
search
Mexen Nova LED žárovka E27, A60, 15W, Neutrální - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01 Mexen Nova LED žárovka E27, A60, 15W, Neutrální - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01 Mexen Nova LED žárovka E27, A60, 15W, Neutrální - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01 Mexen Nova LED žárovka E27, A60, 15W, Neutrální - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01 Mexen Nova LED žárovka E27, A60, 15W, Neutrální - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01
Energetická úspornost Energetická úspornost
Technologie LED Technologie LED
Neutrální barva Neutrální barva
Index:
L100-E27-1540-01
1575 lm
Technické údaje:
Výška: 124 mm
Šířka: 60 mm
Typ žárovky: A60
Typ závitu: E27
Výkon: 15 W
Ekvivalentní výkon: 100 W
Světelný tok: 1575 lm
Barva světla: Neutrální
Teplota chromatičnosti: 4000K
Index podání barev CRI: Ra ≥ 80
Možnost stmívání: Ne
Barva stínidla: Mléčná
Materiál stínidla: Plast
Počet kusů v balení: 1
Spotřeba energie: 15 kWh/1000 h
Stupeň krytí: IP20
Certifikáty: CE, RoHS
Technologie LED
Neutrální barva
Šířka
60 mm
Výška
124 mm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383404
Ilość sztuk
1
Informační karta EPREL
20,41%