Mexen Nova LED žárovka E27, A60, 15W, Studená - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01
search
Mexen Nova LED žárovka E27, A60, 15W, Studená - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01 Mexen Nova LED žárovka E27, A60, 15W, Studená - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01 Mexen Nova LED žárovka E27, A60, 15W, Studená - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01 Mexen Nova LED žárovka E27, A60, 15W, Studená - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01 Mexen Nova LED žárovka E27, A60, 15W, Studená - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01
Energetická úspornost Energetická úspornost
Technologie LED Technologie LED
Studená barva Studená barva
Index:
L100-E27-1565-01
Strumień świetlny:
1575 lm
Technické údaje:
Výška: 124 mm
Šířka: 60 mm
Typ žárovky: A60
Typ závitu: E27
Výkon: 15 W
Ekvivalentní výkon: 100 W
Světelný tok: 1575 lm
Barva světla: Studená
Teplota barvy: 6500K
Index podání barev CRI: Ra ≥ 80
Možnost stmívání: Ne
Barva krytu: Mléčná
Materiál krytu: Plast
Počet kusů v balení: 1
Energetická třída: F
Spotřeba energie: 15 kWh/1000 h
Technologie LED
Studená barva
Šířka
60 mm
Výška
124 mm
Rodzaj żarówki
A60
Strumień świetlny
1575 lm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383416
Ilość sztuk
1
Informační karta EPREL
20,41%