Mexen Nova 10x LED žárovka E27, A60, 15W, Studená - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x10
search
Mexen Nova 10x LED žárovka E27, A60, 15W, Studená - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x10 Mexen Nova 10x LED žárovka E27, A60, 15W, Studená - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x10 Mexen Nova 10x LED žárovka E27, A60, 15W, Studená - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x10 Mexen Nova 10x LED žárovka E27, A60, 15W, Studená - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x10 Mexen Nova 10x LED žárovka E27, A60, 15W, Studená - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x10
Energetická úspornost Energetická úspornost
Technologie LED Technologie LED
Studená barva Studená barva
Index:
L100-E27-1565-01x10
Rodzaj gwintu:
E27
Moc:
Temperatura barwowa:
Strumień świetlny:
1575 lm
Technické údaje:
Výška: 124 mm
Šířka: 60 mm
Typ žárovky: A60
Typ závitu: E27
Výkon: 15 W
Rovnocenný výkon: 100 W
Světelný tok: 1575 lm
Barva světla: Studená
Teplota barvy: 6500K
Index podání barev CRI: Ra ≥ 80
Možnost stmívání: Ne
Barva krytu: Mléčná
Materiál krytu: Plast
Počet kusů v balení: 10
Úhel svícení: 220º
Napětí: 220-240V
Energetická třída: F
Spotřeba energie: 15 kWh/1000 h
Stupeň ochrany: IP20
Certifikáty: CE, RoHS
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Energetická úspornost
Technologie LED
Studená barva
Bezpečné pro zdraví
Ra ≥ 80
Dlouhá životnost
Okamžitý start
Přátelské pro oči
Úhel svícení 220°
Odolnost proti otřesům a vibracím
Žádné jemné prvky, jako je vlákno — jsou mechanicky odolnější
Certifikát CE
Certifikát RoHS
Chraňte životní prostředí
3 roky záruky
Série
Šířka
60 mm
Výška
124 mm
Rodzaj żarówki
A60
Rodzaj gwintu
E27
Moc
Strumień świetlny
1575 lm
Barva světla
Temperatura barwowa
Možnost stmívání
Ne
Barva stínidla
Mléčná
Kąt świecenia
220º
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2383416
Ilość sztuk
10
Napięcie
220-240V
EPREL
Informační karta EPREL
20,14%