Mexen Amsterdam vinylové panely rybí kost 635 x 127 mm SPC 6,5 mm podklad 1,5 mm, 4 V-spára, Dub - F1191-0635-127-505-4V1-01
search
Mexen Amsterdam vinylové panely rybí kost 635 x 127 mm SPC 6,5 mm podklad 1,5 mm, 4 V-spára, Dub - F1191-0635-127-505-4V1-01 Mexen Amsterdam vinylové panely rybí kost 635 x 127 mm SPC 6,5 mm podklad 1,5 mm, 4 V-spára, Dub - F1191-0635-127-505-4V1-01
Index:
F1191-0635-127-505-4V1-01
Délka:
635 mm
Šířka:
127 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Vzor - Rybinový vzor - ()
Mexen Amsterdam panelové podlahy jodek s rozměry 635 x 127 mm nabízejí vynikající vlastnosti pro každý domov. Tloušťka 6,5 mm včetně 1,5 mm integrované podložky IXPE zajišťuje komfortní chůzi a odolnost. Třída otěru AC4 a užitková třída 32 zaručují dlouhou životnost. Díky 100% voděodolnosti, protiskluzovosti a antistatickým vlastnostem jsou ideální i pro náročné prostředí. Snadná instalace pomocí systému Valinge 2G a vhodnost pro podlahové vytápění dodávají podlahám Mexen Amsterdam ještě více praktických výhod.
Specifikace produktu:
Délka: 635 mm
Šířka: 127 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm
Třída oděru: AC4
Třída užitkovosti: 32
Počet kusů v balení: 20 (10 levých a 10 pravých)
Počet m² v balení: 1,61
Struktura: Dub
Materiál: Polymer-kamenný kompozit
Způsob montáže: Valinge 2G
Třída protiskluzovosti: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-spára
Integrovaný podklad IXPE - 1,5 mm
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňující čištění špíny
Odolnost vůči mechanickému poškození a poškrábání
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Délka
635 mm
Šířka
127 mm
Tloušťka
6,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Odstín
Přírodní
Návod k obsluze
20,02%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1191-0635-127-505-4V1-01
635 mm
127 mm
6,5 mm