Mexen Nova LED žárovka GU10, 10W, Teplá - 3000K, 1055 lm - L108-GU10-1030-01
search
Mexen Nova LED žárovka GU10, 10W, Teplá - 3000K, 1055 lm - L108-GU10-1030-01 Mexen Nova LED žárovka GU10, 10W, Teplá - 3000K, 1055 lm - L108-GU10-1030-01 Mexen Nova LED žárovka GU10, 10W, Teplá - 3000K, 1055 lm - L108-GU10-1030-01 Mexen Nova LED žárovka GU10, 10W, Teplá - 3000K, 1055 lm - L108-GU10-1030-01 Mexen Nova LED žárovka GU10, 10W, Teplá - 3000K, 1055 lm - L108-GU10-1030-01
Energetická úspornost Energetická úspornost
Technologie LED Technologie LED
Teplá barva Teplá barva
Index:
L108-GU10-1030-01
Výška:
57 mm
Šířka:
50 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
Technické údaje:
Výška: 57 mm
Šířka: 50 mm
Typ žárovky: GU10
Typ závitu: GU10
Výkon: 10 W
Ekvivalentní výkon: 75 W
Světelný tok: 1055 lm
Barva světla: Teplá
Teplota barev: 3000K
Index podání barev CRI: Ra ≥ 80
Možnost stmívání: Ne
Barva stínítka: Mléčná
Materiál stínítka: Plast
Počet kusů v balení: 1
Úhel svícení: 120º
Napětí: 220-240V
Energetická třída: F
Spotřeba energie: 10 kWh/1000 h
Stupeň ochrany: IP20
Certifikáty: CE, RoHS
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Energetická úspornost
Technologie LED
Teplá barva
Bezpečné pro zdraví
Ra ≥ 80
Dlouhá životnost
Okamžitý start
Přátelské pro oči
Úhel svícení
Odolnost proti otřesům a vibracím
Žádné jemné prvky, jako je vlákno — jsou mechanicky odolnější
Certifikát CE
Certifikát RoHS
Chraňte životní prostředí
3 roky záruky
Série
Šířka
50 mm
Výška
57 mm
Rodzaj żarówki
Rodzaj gwintu
GU10
Moc
Strumień świetlny
1055 lm
Barva světla
Temperatura barwowa
Možnost stmívání
Ne
Barva stínidla
Mléčná
Kąt świecenia
120º
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2392515
Ilość sztuk
1
Napięcie
220-240V
EPREL
Informační karta EPREL
20,27%
Teplá barva Teplá barva
Index:
L108-GU10-1030-01
57 mm
50 mm