Mexen Nova LED žárovka GU10, 10W, Neutrální - 4000K, 1055 lm - L108-GU10-1040-01
search
Mexen Nova LED žárovka GU10, 10W, Neutrální - 4000K, 1055 lm - L108-GU10-1040-01 Mexen Nova LED žárovka GU10, 10W, Neutrální - 4000K, 1055 lm - L108-GU10-1040-01 Mexen Nova LED žárovka GU10, 10W, Neutrální - 4000K, 1055 lm - L108-GU10-1040-01 Mexen Nova LED žárovka GU10, 10W, Neutrální - 4000K, 1055 lm - L108-GU10-1040-01 Mexen Nova LED žárovka GU10, 10W, Neutrální - 4000K, 1055 lm - L108-GU10-1040-01
Energetická úspornost Energetická úspornost
Technologie LED Technologie LED
Neutrální barva Neutrální barva
Index:
L108-GU10-1040-01
Výška:
57 mm
Šířka:
50 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
Technické údaje:
Výška: 57 mm
Šířka: 50 mm
Typ žárovky: GU10
Typ závitu: GU10
Výkon: 10 W
Ekvivalentní výkon: 75 W
Světelný tok: 1055 lm
Barva světla: Neutrální
Teplota barvy: 4000K
Index podání barev CRI: Ra ≥ 80
Možnost stmívání: Ne
Barva krytu: Mléčná
Materiál krytu: Plast
Spotřeba energie: 10 kWh/1000 h
Stupeň ochrany: IP20
Technologie LED
Neutrální barva
Šířka
50 mm
Výška
57 mm
F
Energy Class: F, Eprel: 2392522
Informační karta EPREL
20,27%
Index:
L108-GU10-1040-01
57 mm
50 mm