Mexen Leo granitový dřez 1-komorový s odkapávačem 900 x 500 mm, bílý, černý sifon - 6501901010-20-B
  • Dny kuchyně
search
Mexen Leo granitový dřez 1-komorový s odkapávačem 900 x 500 mm, bílý, černý sifon - 6501901010-20-B Mexen Leo granitový dřez 1-komorový s odkapávačem 900 x 500 mm, bílý, černý sifon - 6501901010-20-B Mexen Leo granitový dřez 1-komorový s odkapávačem 900 x 500 mm, bílý, černý sifon - 6501901010-20-B Mexen Leo granitový dřez 1-komorový s odkapávačem 900 x 500 mm, bílý, černý sifon - 6501901010-20-B Mexen Leo granitový dřez 1-komorový s odkapávačem 900 x 500 mm, bílý, černý sifon - 6501901010-20-B
Granit Granit
PerfectClean PerfectClean
Otvor k vyražení Otvor k vyražení
Index:
6501901010-20-B
Delší strana:
900 mm
Kratší strana:
500 mm
Barva:
Barva - Bílá - ()
Barva sifonu - Černá - ()
Technické údaje:
Rozměr: 900x500x190 mm
Hloubka komory: 180 mm
Rozměry komory: 430x415 mm
Průměr odpadu: ø90 mm
Druh: 1-komorový s odkapávačem
Typ: Zapustitelný do desky
Materiál: Granit
Barva: Bílá
Povrchová úprava sifonu: Černá
Přepadový otvor: Ano
Otvor pro baterii: Ano
Automatický sifon v balení
Vysoká odolnost proti poškrábání a zabarvení
Odolnost vůči tepelnému šoku
Povrch usnadňující čištění
Dva další předfrézované otvory pro samostatné vysekání ø35
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Granit
PerfectClean
Otvor k vyražení
Dřez má 2 předvrtané otvory o průměru 35 mm, které lze samostatně vyrazit. Mohou být použity mimo jiné k montáži dávkovače tekutin, který eliminuje přítomnost plastových lahví v kuchyni a dodá jí elegantní vzhled.
Odolnost proti poškrábání
Odolnost proti znečištění
Odolnost vůči vysoké teplotě
Trvalá barva
Systém Uni-Mount
Odkapávač
Automatický sifon
Úsporný sifon
Možnost připojení myčky
Přepadový otvor
10 let záruka
Série
Leo
Delší strana
900 mm
Kratší strana
500 mm
Barva
Počet komor
Otvor
2
Podřezy pod otvory
2
Odkapávač
Dlouhý odkapávač
Automatický sifon
Ano
Převod
Ano
Barva sifonu
Černá
Návod k obsluze
20,01%
Granit Granit
PerfectClean PerfectClean
Index:
6501901010-20-B
900 mm
500 mm