Mexen Tulsa dekorativní radiátor 1600 x 420 mm, 613 W, černý - W219-1600-420-00-70
search
Mexen Tulsa dekorativní radiátor 1600 x 420 mm, 613 W, černý - W219-1600-420-00-70 Mexen Tulsa dekorativní radiátor 1600 x 420 mm, 613 W, černý - W219-1600-420-00-70 Mexen Tulsa dekorativní radiátor 1600 x 420 mm, 613 W, černý - W219-1600-420-00-70 Mexen Tulsa dekorativní radiátor 1600 x 420 mm, 613 W, černý - W219-1600-420-00-70 Mexen Tulsa dekorativní radiátor 1600 x 420 mm, 613 W, černý - W219-1600-420-00-70 Mexen Tulsa dekorativní radiátor 1600 x 420 mm, 613 W, černý - W219-1600-420-00-70 Mexen Tulsa dekorativní radiátor 1600 x 420 mm, 613 W, černý - W219-1600-420-00-70 Mexen Tulsa dekorativní radiátor 1600 x 420 mm, 613 W, černý - W219-1600-420-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W219-1600-420-00-70
Výška:
1600 mm
Barva:
Šířka:
420 mm
Tepelný výkon:
613 W
Mexen Tulsa dekorativní radiátor je ideálním řešením pro ty, kteří hledají elegantní a funkční zdroj tepla. Vyznačuje se výškou 1600 mm a šířkou 420 mm, což zajišťuje, že se dobře hodí do různých interiérů. Vyrobeno z oceli, má odolný, proti korozi rezistentní černý povlak. Tepelný výkon 613 W zajišťuje efektivní vytápění místností. Díky univerzálním možnostem připojení je instalace snadná a flexibilní.
Technické údaje:
Výška: 1600 mm
Šířka: 420 mm
Hloubka: 52 mm
Rozteč připojení:
- 154 cm (boční) nebo 5 cm (středové)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 10,01 kg
Objem: 5,4 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 613 W
Připojení:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ zvrchu a zespod z pravé nebo levé strany
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Sada obsahuje: závěsy, montážní sadu, ucpávky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
420 mm
Výška
1600 mm
Hloubka
52 mm
Druh
Dekorativní
613 W
Vzdálenost připojení
154 cm
Připojení
Boční , Střední
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W219-1600-420-00-70
1600 mm
420 mm
613 W