Mexen Uni-Term Sada dvojitého maskování pro radiátor, bílá - W910-000-20
search
Odolnost a pevnost Odolnost a pevnost
Praktické řešení Praktické řešení
2 roky záruky 2 roky záruky
Index:
W910-000-20
Barva:
Bílá
Barva - Bílá - ()
Mexen S dvojitá maskovací sada pro radiátor je praktickou a estetickou volbou. Vyrobena z nerezové oceli, je odolná a rezistentní proti korozi. Bílá barva a jemné rozměry (115 x 65 mm, výška 7 mm) ji skvěle začlení do každého interiéru. Pouzdra z mosazi (délka 50 mm, vnitřní průměr 20 mm) zajišťují stabilitu a snadnou montáž termostatických sad a radiátorových ventilů. Ideální pro dekorativní zakrytí radiátorových připojení.
Technické údaje:
Materiál rozety: Nerezová ocel
Barva: Bílá
Šířka rozety: 115 x 65 mm
Výška rozety: 7 mm
Průměr vnitřního otvoru: 21 mm
Materiál pouzder: Mosaz
Délka pouzder: 50 mm
Vnitřní průměr pouzder: 20 mm
Rozteč otvorů pro radiátorová připojení: 50 mm
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Odolnost a pevnost
Praktické řešení
2 roky záruky
Série
Barva
Bílá
Návod k obsluze
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,06%