Mexen Uni-Term ventil radiátoru úhlový/přímý, Duplex, DN50, zlatý - W908-000-50
search
Mosaz Mosaz
1 Mpa 1 Mpa
Standardní přípojka Standardní přípojka
Index:
W908-000-50
Barva:
Zlatá
Průměr přípojky:
G 1/2"
Barva - Zlatá - ()
Mexen radiátorový ventil úhlový/rovný, Duplex, DN50, zlatý, vyrobený z mosazi, je vynikající volbou pro každý topný systém. Univerzálnost ventilu umožňuje montáž jak ve stěně, tak v podlaze, s možností připojení hlavice z levé nebo pravé strany. Produkt se vyznačuje vysokou odolností díky maximálnímu pracovnímu tlaku 10 bar a pracovní teplotě do 120 °C. Součástí balení jsou příslušenství pro vícevrstvé trubky 16x2 mm a měděné 15 mm.
Technické údaje:
Materiál: Mosaz
Barva: Zlatá
Průměr přípoje: G 1/2"
Závit pro hlavici: M30 x 1,5 mm
Pracovní teplota: max 120 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Spodní připojení s roztečí 50 mm
Možnost připojení hlavice z levé nebo pravé strany
V sadě příslušenství pro vícevrstvé trubky 16x2 mm a měděné trubky 15 mm
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Mosaz
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Standardní přípojka
Barva
Zlatá
Průměr přípojky
G 1/2"
Návod k obsluze
20,04%