Mexen Uni-Term dvoutrubkový radiátorový ventil DN50, přímý 1/2"x16 mm, nikl - W912-016-01
search
Mexen Uni-Term dvoutrubkový radiátorový ventil DN50, přímý 1/2"x16 mm, nikl - W912-016-01 Mexen Uni-Term dvoutrubkový radiátorový ventil DN50, přímý 1/2"x16 mm, nikl - W912-016-01 Mexen Uni-Term dvoutrubkový radiátorový ventil DN50, přímý 1/2"x16 mm, nikl - W912-016-01
Mosaz Mosaz
1 Mpa 1 Mpa
Standardní přípojka Standardní přípojka
Index:
W912-016-01
Druh:
Barva:
Nikl
Průměr přípojky:
G 1/2"
Barva - Nikl - ()
Mexen dvouvrstvý radiátorový ventil DN50, rovný 1/2"x16 mm, nikl je vysoce kvalitní produkt vyrobený z mosazi, který se vyznačuje trvanlivostí a odolností vůči vysokým teplotám až do 120°C a tlaku do 10 barů. Díky jednoduchému připojení s průměrem 1/2" a pex 16 mm je tento ventil snadno instalovatelný. Spodní připojení s roztečí 50 mm a elegantní niklovaná barva mu dodávají estetický vzhled, což z něj činí ideální volbu pro moderní topné instalace.
Technické údaje:
Materiál: Mosaz
Barva: Nikl
Průměr připojení: G 1/2" a pex 16 mm
Pracovní teplota: max 120 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Napájecí a uzavírací radiátorový ventil
Spodní připojení s roztečí 50 mm
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Mosaz
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Standardní přípojka
2 roky záruky
Série
Druh
Barva
Nikl
Průměr přípojky
G 1/2"
Návod k obsluze
20,04%