Mexen G00 úhlový termostatický set s krytkou R, zlatý - W901-900-904-50
search
Index:
W901-900-904-50
Barva:
Zlatá
Průměr přípojky:
G 1/2"
Barva - Zlatá - ()
Mexen G00 úhlový termostatický set s krytkou R, zlatý je ideálním řešením pro ty, kteří si cení elegance a funkčnosti. Vyroben z mosazi, zajišťuje trvanlivost a odolnost. Ventily a hlavice ve zlaté barvě dodávají luxusní vzhled. Pracuje při teplotě do 120°C a maximálním tlaku 10 barů. Díky ochraně před zamrznutím a přesné regulaci teploty 0-29°C, zaručuje komfortní použití. Krytka s rozetami z nerezové oceli doplňuje celek a zajišťuje čistý vzhled.
Technické údaje:
Materiál ventilů: Mosaz
Barva ventilů: Zlatá
Průměr připojení ventilů: G 1/2"
Pracovní teplota: max 120 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Závit hlavice: M30 x 1,5 mm
Barva hlavice: Zlatá
Rozsah regulace: 0-5
Rozsah regulace teploty: 0-29 °C
Teplota okolí: max 50 °C
Ochrana před zamrznutím 5°C
Barva krytky: Zlatá
Materiál rozety: Nerezová ocel
Vnější průměr rozety: 65 mm
Výška rozety: 7 mm
Průměr vnitřního otvoru: 21 mm
Materiál pouzder: Mosaz
Délka pouzder: 50 mm
Vnitřní průměr pouzder: 20 mm
Krytka se skládá ze dvou samostatných rozet a pouzdra
V sadě s přívodním a uzavíracím ventilem radiátoru
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Barva
Zlatá
20,05%