Mexen G00 sada termostatických ventilů rohových s krytkou S, Duplex, DN50, bílý - W907-900-910-20
search
Index:
W907-900-910-20
Barva:
Bílá
Průměr přípojky:
G 1/2"
Barva - Bílá - ()
Mexen G00 sada termostatických ventilů rohových s krytkou S, Duplex, DN50 v bílé barvě je ideálním řešením pro moderní topné systémy. Vyrobeno z vysoce kvalitní mosazi, zajišťuje trvanlivost a spolehlivost. Vyznačuje se maximálním pracovním tlakem 10 bar a pracovní teplotou do 120 °C. Radiátorový ventil má spodní připojení s roztečí 50 mm a možnost regulace teploty od 0 do 29 °C. Navíc je výrobek vybaven krytkou z nerezové oceli, což zdůrazňuje jeho elegantní vzhled.
Technické údaje:
Materiál ventilu: Mosaz
Barva ventilu: Bílá
Průměr připojení ventilu: G 1/2"
Pracovní teplota: max 120 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Radiátorový ventil přívodní a uzavírací
Spodní připojení s roztečí 50 mm
Závit hlavice: M30 x 1,5 mm
Barva hlavice: Bílá
Regulační škála: 0-5
Teplotní rozsah regulace: 0-29 °C
Teplota okolí: max 50 °C
Ochrana proti zamrznutí 5 °C
Možnost připojení hlavice z levé nebo pravé strany ventilu
Barva krytky: Bílá
Materiál rozety: Nerezová ocel
Šířka rozety: 115 x 65 mm
Výška rozety: 7 mm
Průměr vnitřního otvoru: 21 mm
Materiál pouzder: Mosaz
Délka pouzder: 50 mm
Vnitřní průměr pouzder: 20 mm
Rozteč otvorů pro připojení radiátorů: 50 mm
Krytka se skládá z dvojité rozety a dvou pouzder
V sadě jsou další přípojky pro vícevrstvé trubky 16x2 mm a přípojky pro měděné trubky 15 mm
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Odolnost a pevnost
Barva
Bílá
Zakrytí
Ano
20,01%